LEGO® BOOST 17101 – zestaw kreatywny

Jest to zestaw do nauki programowania przez zabawę, w koncepcji STEM (ang. science, technology, engineering, mathematics ). Najpierw buduje się model robota (do wyboru jest 5 instrukcji), by potem wprawić go w ruch! Roboty można programować przy pomocy kolorowych bloków w aplikacji Android /iOS.

Dlaczego warto uczyć się programowania z zestawem LEGO® BOOST?

Ciekawa forma nauki

Dzieci uczą się najlepiej, gdy są zaangażowane i czerpią przyjemność z nauki. Zestaw LEGO® BOOST umożliwia naukę programowania poprzez zabawę. Budowanie modeli, a potem ich programowanie i testowanie sprawia dzieciom wiele radości!

Programowanie od podstaw

Zestaw LEGO® BOOST uczy podstaw programowania w sposób łatwy do zrozumienia. Dzieci mogą tworzyć proste sekwencje instrukcji, a następnie stopniowo rozwijać umiejętności poprzez programowanie bardziej zaawansowanych funkcji robotów.

Intuicyjna aplikacja

Aplikację LEGO® BOOST instaluje się na tabletach Android / iOS. Jest bardzo intuicyjna – wystarczy przeciągać i łączyć ze sobą obrazkowe bloki. Nie jest nawet wymagana umiejętność czytania, więc już kilkulatki potrafią skonstruować i uruchomić swojego robota!

Kreatywność bez granic

Zestaw LEGO® BOOST to idealne narzędzie do rozwijania kreatywności i logicznego myślenia. Połączenie klocków LEGO® z możliwością ich programowania pozwala na realizację wielu ciekawych projektów. Dzieci mogą tworzyć praktycznie wszystko, co przyjdzie im do głowy. Pięć modeli proponowanych w instrukcji to tylko inspiracja do dalszej kreatywnej zabawy!

Wspólna zabawa

Zabawa zestawem LEGO® BOOST jest doskonałą okazją do wspólnego spędzania czasu przez dzieci i rodziców. Można razem konstruować roboty, programować je i cieszyć się rezultatami swojej pracy. Takie chwile na długo pozostaną w pamięci dzieci!

LEGO BOOST - robot Vernie

Jesteś zainteresowany nauką programowania z zestawem LEGO® BOOST?

Zapraszam do obejrzenia moich darmowych filmów!